пʼятниця, 10 серпня 2007 р.

Столичне радіо розправилося з етно-музикою

Днями закрили єдину в Україні годинну щотижневу програму FM-Формату, присвячену етнічній музиці, за назвою "Варган", що виходила на "Радіо Київ" по середах з повтором у неділю.


Павло Нечитайло

Павло Нечитайло

"Змінилося керівництво радіостанції й зняли всі програми, у тому числі й мій проект", - пояснив автор і ведучий програми Павло Нечитайло. Про її закриття він довідався 8 серпня, саме тоді, коли програма повинна була вийти в ефір другий раз у цьому місяці. Відповідно, "Варган" можна було почути останній раз на "Радіо Київ" 1 серпня.

Програма "Варган" виходила на "Радіо Київ" 98 FM із травня 2004 року. За цей час в її студії побували практично всі вітчизняні, причетні до фольклору, персонажі (зокрема, Олег Скрипка, Катя Chilly, "Дахабраха", Росава, "Перкалаба"), а ще - гості з Африки, Японії, Ірану, Молдови, Росії, Франції. Часто музиканти виконували свої добутки прямо в ефірі.

"Радіо Київ" 98 FM - перша міська інформаційна станція. Засновник - Київська міська рада. Радіостанція почала трансляцію 29 березня 2004 року. Обсяг трансляції становить 24 години на добу, здійснюється українською мовою й поширюється на місто Київ і Київська область. Слогани станції: „98 FM - Київ для киян!", "Ти в столиці!".

www.liga.net

Оригінал

Немає коментарів:

Дописати коментар