Посилання

Невеличка підбірка посилань з корисною інфою про гурт (аудіо, тексти, статті і т.і.) Найбільш важливі посилання висять на панелі "Очеретяний інтернет", а тут зібрані допоміжні ресурси.

Гурт на РадіоОбоз (колись був на MyRadio.com.ua) - Сторінку було створено коли "Очеретяні Коти" вирішили почати пост-Косаківський альбом писати заново, а "Ранішні звуки" викласти у відкритий доступ. Довго не оновлювався, але зараз там з'явився весь альбом "Налягай на весла" (2017)

Пароми на Фейсбуці - мандрівний фестиваль обзавівся персональною сторінкою.

"Поділльські сурікати" на Фейсбуці - групи присвячені пісням Миколи Доляка.

Гурт на АртВертепі - Афіші, новини, згадки у періодиці.

Гурт на Ютубі - Якщо хтось ще не здогадався як шукати відео з "Котами" це посилання стане в нагоді. Якщо бажаєте отримати менш хаотичний результат, краще клацніть сюди (це відео, що викладає Роман Кріль).

Особисті сторінки учасників гурту

Канал Ірини Кріль на Ютубі - Відеозамальовки та власноруч зроблені відеокліпи гурту змонтовані дружиною Романа Кріля.

Сторінки у ЖЖ майже всі застарілі - Павло Нечитайло навіть закрив там свій журнал.

ЖЖ Миколи Доляка - Подільського Суріката, учасника "Паромів" та "Очеретяного Кота". А це його канал в ютубі: mykolasurikat.

ЖЖ Володимира Войчишина - Володимир - напевно єдиний з концертуючих учасників гурту, який не мав свого окремого проекту (окрім праці над збіркою пісень А. Секретарьова). Але останнім часом він разом із колишнім гуртом "ДОМЪ ПЛОТ" створив Balagula Project.

Очеретянець у ЖЖ - Судячи зі стилю - уособлення Володимира Войчишина.

Застарілі ресурси, що давно не оновлюються

Спільнота в ЖЖ - присутність "котів" у ЖЖ знизилася до нуля і вся активність зараз перетікла у фейсбук.

Стаття на Вікіпедії - цікаво що вона там є. Було б непогано її розширити, бо окрім дискографії нічого по суті там не написано.

Очерет-фест на MySpace - Створений для медіа-підтримки першого "Очерет-джем-фесту". Всього чотири пісні і давно не оновлюється.

Пароми на MySpace - Декілька пісень "Паромів".

Ресурси, що вже недоступні

Чернівецька філія "Очеретяного кота" ВКонтактє - група створена до "Очеретяної родини", але з появою останньої відійшла на другий план. А тепер "вконтакт" взагалі втратив зв'язок з українським інтернетом
Очеретяна родина "в контакті" - створена для підтримки "Демидівського альбому". Зараз майже не оновлюється.
"Очеретяний" ВКонтакті - напевно єдиний ресурс поза фейсбуком та ютубом де ще жевріє якась активність. Веде Роман Кріль.
"Поділльські сурікати" ВКонтакті - група присвячена пісням Миколи Доляка. Є така саму група у фейсбуці.
ФДР - новини - (сайт змінив дизайн і посилання не працює) Музичні новини про гурт від ФДР-медіа. Остання новина - про вихід Демидівського альбому.
ФДР - розсилки - (сайт змінив дизайн і посилання не працює) Треки гурту які ФДР-медіа розсилає по радіостанціях. Інколи можна надибати якусь нову радіо-версію пісні.

Корисні програми та сервіси

Конвертор онлайн-відео в мп3 - довелося перебрати купу онлайн-сервісів поки знайшов те що треба. На відміну від інших працює (іноді з другого разу), не питає і не збирає адреси поштових скриньок, не потребує інсталяції, реєстрації і всього такого іншого.

Простий редактор mp3-файлів - якщо треба просто порізати файл на шматочки - те що треба. Маленька програмка, не перенавантажена функціоналом, завдяки чому досить легко розібратися. Знов ж таки не потребує реєстрації.