понеділок, 20 липня 2009 р.

Очеретяна Родина

Очеретяний Кіт записав нову платівку разом з цілою Очерет-родиною. Іншими словами, запис цей є матеріальним втіленням концертного почину, який триває вже від весни і в рамках якого виступають різні вокалісти під супровід Очеретяного Кота.

Задум полягає в тому, аби співочо об’єднати різних сучасників, котрі співають в дусі, близькому до «очеретяного» як за звучанням, так і за смислом. Наразі таких не багато: у записі можна буде почути чільника Пропалої Грамоти Павла Нечитайла, Яну Шпачинську з ЧеЧе, а також постійного учасника самого Очеретяного Кота Миколу Доляка, який в цьому випадку виступає як окремий піснетворець.

Загалом платівка налічуватиме майже два десятки пісень записаних наживо в досить непересічних, щоб не сказати польових умовах. Пересувна студія була розгорнута у хатці-мазанці, де живе головний «кіт» Роман Кріль – в подільському селі Демидівка. Почути, що з того вийшло, можна буде від вересня: тоді митці обіцяють оприлюднити завершений запис. Все буде зроблено в дусі часу - пісні викладуть в інтернет для вільного поширення. Чернетковий заголовок проекту - Очеретяна Родина.

Немає коментарів:

Дописати коментар