понеділок, 22 листопада 2010 р.

Гурт «Пароми» зачарував івано-франківців коктейлем з музичних стилів

Сергій БІЛИЙ, Коломия ВЕБ Портал
22.11.2010

В такій собі затишній кухонно-домашній обстановці пройшов в Івано-Франківську прохолодного і вологого суботнього вечора 20 листопада концерт подільського гурту «Пароми». Публіки на виступ, який відбувся в приміщенні Культурно-мистецького центру «Є», завітало не дуже багато, тож музиканти зробили упор не на драйвові заводні ритми, а на душевну музику для гарного настрою.

Зі слів керівника групи Романа Кріля, який за сумісництвом є ще й солістом гурту «Очеретяний кіт», проект «Пароми» це по суті суміш багатьох різних гуртів: «Пропала грамота», «Запаска», «Подільські сурікати» тощо. «Тому, – зазначає виконавець, – ми вважаємо, що мусимо грати трошки краще, ніж кожен цей гурт окремо».

Відтак, гурт не має якогось специфічного стилю виконання. Їх музика являє собою цілий коктейль із реггі, блюзу, джазу, трошки легкого року, фанку тощо, що в купі сам Р.Кріль обізвав не інакше, як «зашибісь-рок».

Розмаїття стилів диктує і розмаїття інструментів: якщо керівник групи не зраджує своїй соло-гітарі, то решта членів у виборі знарядь праці вдаються до імпровізацій: барабанщик Андрій Войтюк з львівського гурту «Сонцекльош» вдало поєднує сучасну ударну установку з колоритними тамтамами і чудово видає соло на губній гармошці. В свою чергу музикант і авторо кількох пісень Микола Доляк, який, крім того, є виконавцем гурту «Подільські сурікати», чудово оперує такими різними інструментами, як акустична гітара, флейта і тріола – різновид акордеона, в якому повітря нагнітається від дихання виконавця.

Загалом, усі, хто завітав цього вечора на концерт отримали заряд доброго настрою і задоволення від гарної музики.

Оригінал

Немає коментарів:

Дописати коментар